Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
5 (100%) 1 Oy

Mecidiyeköy evden eve nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat 1992 yılında İstanbul’un Mecidiyeköy mevkinde kurulmuş olan profesyonel nakliyat firmasıdır. Kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız, sektöre adım atmadan önce belli başlıklı hedef ve ilkeler belirlemiştir. Geçmişten günümüze kadar vermiş olduğu hizmetlerin tamamında daima hedef ve ilkelerine bağlı olarak hizmet vermiş olup her hizmetinde %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat fiyatlarıADANUR NAKLİYAT

Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmamız, işinde en iyi şekilde eğitim görmüş uzman ve kaliteli ekiplerden oluşmakla birlikte, son teknoloji ekipmanlar ve son model geniş araç filosuna sahiptir. Daima en iyi hizmet anlayışı prensibi ile hareket eden firmamız, ücretsiz ekspertiz hizmeti ve sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Asansörlü taşımacılık ve paketleme hizmeti’de veren firmamız, eşyalarınızı en kısa süre içerisinde güven ve kalite prensipleri yeni evinize taşımaktadır.

Mecidiyeköy nakliyatADANUR EVDEN EVE

Yaptığı işin sorumluluklarının farkında olan firmamız, işinin hakkını en iyi şekilde vermektedir. Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmamız, nakliye için olması gereken yetki belgeleri, k-1, k-2 ve k-3 belgelerine sahiptir. Firmamızla, evinizi en kısa süre içerisinde zahmetsiz ve çilesiz bir şekilde taşımak isterseniz, web sitemiz üzerinde bulunan numaraları kullanarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mecidiyeköy evden eve taşima